SHIUN 6201 - Японський універсальний ніж петті з тришарової сталі з залізком 150 мм Kanetsugu, Японія
Знижки для постійних покупців
Всі зареєстровані користувачі, які здійснили покупку в нашому магазині, стають учасниками програми лояльності Zalizko.
Крім того, ви можете отримувати e-mail розсилку з нашими спеціальними пропозиціями і рекламними акціями, а також інформацію про нові надходження і новини компанії.
Kanetsugu SHIUN 6201 — це ніж для невеликих робіт на обробній дошці, або у висячому положенні. Ідеально підходить для малої нарізки, наприклад часнику, зелені, фруктів, приготування бутербродів. Крім того, невеликі універсальні ножі — улюблений інструмент для тих, кому не надто зручно користуватися великим кухарським ножем.
Залізко Kanetsugu SHIUN 6201 майстерно виготовлене із пакетної сталі VG 10, яка забезпечує класичний баланс гостроти та стійкості до корозії.
Діапазон твердість сталі VG 10 в 60-61 HRC, накладає деякі обмеження, вимагаючи дбайливого та цільового використання. Тоді користувачі отримають усі переваги, а саме, великі проміжки між заточками.
Восьмикутне руків'я, що чудово лежить в руці, виточене з деревини дуба що виріс в Японії, потім відшліфоване та покрите світлим лаком, щоб деревина виглядала і відчувалася чудово з плином часу.
Руків'я Kanetsugu SHIUN 6201 сподобається користувачам, які віддають перевагу природному вигляду і текстурі натуральної деревини, що використовується для
руків'їв.
| Технічні характеристики ножа: | |
| Виробник: | Kanetsugu / Seki Kanetsugu Cutlery Co., Ltd. |
| Серія: | SHIUN |
| Країна виробник: | Японія |
| Сталь залізка: | Загартована VG-10 (V-Gold 10) Takefu Special Steel Co., в нержавіючих обкладках Tsuchime |
| Кількість шарів: | 3 шари |
| Твердість сталі: | ≈ 60–62 HRC за шкалою Роквелла |
| Довжина залізка: | 150.0 мм |
| Найширша частина залізка: | 30.0 мм |
| Товщина тупія: | 2.0 мм |
| Тип заточки: | Симетрична 50/50 |
| Довжина руків'я: | 120.0 мм |
| Матеріал руків'я: | Натуральна деревина дуба з лаковим покриттям |
| Загальна довжина: | 278.0 мм |
| Вага: | 80 г |
| Стерилізація: | Не можна |


















