SHIUN 6501 — Японський шеф ніж із тришарової сталі з залізком 200 мм Kanetsugu, Японія
Знижки для постійних покупців
Всі зареєстровані користувачі, які здійснили покупку в нашому магазині, стають учасниками програми лояльності Zalizko.
Крім того, ви можете отримувати e-mail розсилку з нашими спеціальними пропозиціями і рекламними акціями, а також інформацію про нові надходження і новини компанії.
Натхненний формою традиційного європейського кухарського ножа, Gyuto Kanetsugu SHIUN 6501, поєднав у собі найкращі багатоцільові властивості зі знайомою формою залізка та японського підходу до виготовлення.
Якщо вам потрібний один ніж на всі випадки життя, це саме він.
Оптимальна довжина залізка 20 см підійде як для домашньої кухні, так і для професійного використання.
Сталь залізка, японська VG 10, добре ріже, утримує гостроту та відмінно протистоїть корозії, завдяки 15% хрому в складі.
Обкладки Kanetsugu SHIUN 6501, зроблені з м'якої корозієстійкої сталі, для захисту твердого різального сердечника, і оздоблені фігурним куванням Tsuchime (що означає «кований») не тільки для прикраси, але і для зменшення прилипання продуктів, що розрізаються.
Восьмикутне руків'я Kanetsugu SHIUN 6501, виготовлене з дерева дуба, що виріс у Японії, ретельно відшліфоване та вкрите світлим лаком для захисту деревини при знаходженні у вологому середовищі.
Загалом ніж Kanetsugu SHIUN 6501, поєднує в собі значну частину ручної роботи, а також застосування точних верстатів метало- та деревообробки, що забезпечують чудовий результат та дотримання суворих стандартів якості.
| Технічні характеристики ножа: | |
| Виробник: | Kanetsugu / Seki Kanetsugu Cutlery Co., Ltd. |
| Серія: | SHIUN |
| Країна виробник: | Японія |
| Сталь залізка: | Загартована VG-10 (V-Gold 10) Takefu Special Steel Co., в нержавіючих обкладках Tsuchime |
| Кількість шарів: | 3 шари |
| Твердість сталі: | ≈ 60–62 HRC за шкалою Роквелла |
| Довжина залізка: | 200.0 мм |
| Найширша частина залізка: | 43.0 мм |
| Товщина тупія: | 2.1 мм |
| Тип заточки: | Симетрична 50/50 |
| Довжина руків'я: | 138.0 мм |
| Матеріал руків'я: | Натуральна деревина дуба з лаковим покриттям |
| Загальна довжина: | 350.0 мм |
| Вага: | 133 г |
| Стерилізація: | Не можна |

















