SHIUN 6701 — Японский нож накири из трехслойной стали с клинком 175 мм Kanetsugu, Япония
Знижки для постійних покупців
Всі зареєстровані користувачі, які здійснили покупку в нашому магазині, стають учасниками програми лояльності Zalizko.
Крім того, ви можете отримувати e-mail розсилку з нашими спеціальними пропозиціями і рекламними акціями, а також інформацію про нові надходження і новини компанії.
Ніж накірі Kanetsugu SHIUN 6701 — це тонке та легке залізко, досить гостре, щоб легко розрізати овочі. Накірі рідше використовується в західній кухні, і навпаки поширений на сході, через необхідність акуратно нарізати не роздавлюючи (якщо ніж тупий) овочі кубиками або тонкою соломкою.
Сталь залізка накірі Kanetsugu SHIUN 6701, це перевірена корозійностійка сталь VG 10 (Takefu Special Steel) з автентичною японською кованою обробкою Tsuchime.
За кожен етап обробки залізка на фабриці Kanetsugu відповідає майстер у своїй області, з любов'ю виконуючи кожен етап роботи, від полірування та заточування леза до монтажу руків'я.
Так, в результаті командної роботи створюються надійні, доступні та високоефективні ножі.
На ніж накірі Kanetsugu SHIUN 6701 встановлено легке класичне восьмигранне японське руків'я з деревини дуба, зване «ва-руків'я» (Wa handle), яке переносить баланс ножа на лезо. Хоча для деяких це може здатися незвичним, така конструкція допомагає ножу виконувати деяку частину роботи власною вагою та стане комфортною, як тільки ви до неї звикнете.
| Технічні характеристики ножа: | |
| Виробник: | Kanetsugu / Seki Kanetsugu Cutlery Co., Ltd. |
| Серія: | SHIUN |
| Країна виробник: | Японія |
| Сталь залізка: | Загартована VG-10 (V-Gold 10) Takefu Special Steel Co., в нержавіючих обкладках Tsuchime |
| Кількість шарів: | 3 шари |
| Твердість сталі: | ≈ 60–62 HRC за шкалою Роквелла |
| Довжина залізка: | 175.0 мм |
| Найширша частина залізка: | 47.0 мм |
| Товщина тупія: | 2.0 мм |
| Тип заточки: | Симетрична 50/50 |
| Довжина руків'я: | 138.0 мм |
| Матеріал руків'я: | Натуральна деревина дуба з лаковим покриттям |
| Загальна довжина: | 320.0 мм |
| Вага: | 153 г |
| Стерилізація: | Не можна |

















