SHIUN 6802 — Японський ніж для хліба з тришарової сталі з залізком 210 мм Kanetsugu, Японія
Знижки для постійних покупців
Всі зареєстровані користувачі, які здійснили покупку в нашому магазині, стають учасниками програми лояльності Zalizko.
Крім того, ви можете отримувати e-mail розсилку з нашими спеціальними пропозиціями і рекламними акціями, а також інформацію про нові надходження і новини компанії.
Kanetsugu SHIUN 6802 — хлібний ніж з гармонійним дизайном і гострою зубчастою крайкою, який покаже дивовижні результати в нарізці різних видів хліба та випічки, залишаючись при цьому доступним за ціною.
Ніж для хліба Kanetsugu SHIUN 6802 Smoke Black — поєднання загартованої нержавіючої сталі, міцного та хваткого руків'я з японського дуба, та гостро заточеної хвилеподібної різальної крайки, для розрізання як хрусткого багета, так і ніжного круасана.
Японська сталь VG-10, використана для залізка Kanetsugu SHIUN 6802, це ознака приналежності виробу до середнього або вищого класу.
Сталь VG-10 здатна на довге утримання гостроти, тому ви зможете нарізати дуже багато хліба, за допомогою цього чудового ножа. Чим менше під час нарізки врізатися в дошку, тим буде краще для продовження гостроти різальної крайки.
Для початку різання потрібно ледь помітне зусилля, і коли лезо проникне всередину, залишиться чистий зріз та мінімум крихт.
У порівнянні з нарізкою звичайними ножами різниця виявиться разючою, і буде розумно придбати такий ніж, якщо ви часто їсте хліб, і любите користуватися на кухні хорошими ножами.
| Технічні характеристики ножа: | |
| Виробник: | Kanetsugu / Seki Kanetsugu Cutlery Co., Ltd. |
| Серія: | SHIUN |
| Країна виробник: | Японія |
| Сталь залізка: | Загартована VG-10 (V-Gold 10) Takefu Special Steel Co., в нержавіючих обкладках Tsuchime |
| Кількість шарів: | 3 шари |
| Твердість сталі: | ≈ 60–62 HRC за шкалою Роквелла |
| Довжина залізка: | 210.0 мм |
| Найширша частина залізка: | 30.0 мм |
| Товщина тупія: | 2.1 мм |
| Тип заточки: | Симетрична 50/50 |
| Довжина руків'я: | 138.0 мм |
| Матеріал руків'я: | Натуральна деревина дуба з лаковим покриттям |
| Загальна довжина: | 358.0 мм |
| Вага: | 120 г |
| Стерилізація: | Не можна |

















